رفتن به بالا
تماس سریع: 5460 696 0915

دریافت پیامک

دیتالاگر با قابلیت ارسال/دریافت پیامک،اتصال به درگاه GPRS،ارتباط با کارت های RFID و اتصال به کامپیوتر

این سیستم با بهره گیری از ماژول های RFID و GSM ، تاثیر بسزایی در ارتباط با دیگر سخت افزار ها دارد.

یکی از قابلیت های این سیستم، سازگاری آن با انواع سخت افزار های دیگر است بدین منظور هر مجموعه ای که با اقداماتی از جمله گزارشگیری،کنترل از راه دور محیط و… سرو کار دارد میتواند از این دستگاه استفاده کند.

با قرارگیری کارت های RFID در محفظه ی تعبیه شده در سمت راست ، کاربر میتوان مقداری دلخواه را برای کارت شارژ نماید تا بتوان زمانی که این کارت را در مجاورت دستگاه کارتخوان قرار می دهیم ، درخواست لازم را اجرا نماید (مانند کنترل تعداد عبور و مرور ، حذف کلید /شاسی های عملیاتی و…)

در صورت مجهز بودن دستگاه اصلی به مودم GSM میتوان به راحتی دستورات لازم را به دیتالاگر مذکور ارسال نمود همچنین میتوان دستوراتی را از دیتالاگر به دستگاه اصلی ارسال کرد .

این سیستم از طریق درگاه GPRS و اتصال به اینترنت می تواند تمامی دستوارت را ارسال و یا دریافت نماید.

از دیگر مزیت های این دستگاه میتوان به امکان اتصال آن به کامپیوتر اشاره کرد تا تمامی اطلاعات دریافتی از دیتالاگر را ذخیره کند .

همچنین با نرم افزاری که برای آن تعبیه گردیده است میتوان از طریق کامپیوتر(زمانی که به دیتالاگر متصل باشد) به دستگاه اصلی دستوراتی را ارسال نمود.

این دستگاه به LCD  4*20  مجهز می باشد که تمامی دستورات ارسال/دریافت پیامک ،زمان ، تاریخ و…در آن نمایش داده می شود.

لازم به ذکر است این سخت افزار دارای یک حافظه خارجی (SD Card) میباشد تا در صورت عدم ارتباط با کامپیوتر بتواند تمامی فرامین دریافتی خود را ذخیره کند تا اطلاعاتی از دست نرود.

اندازه این دستگاه 6*17 سانت می باشد.

 

گارانتی محصولات آماج

برای مشاهده سایر محصولات اینجا کلیک کنید

آخرین دیدگاه‌ها